Sprawdź dlaczego warto zamawiać meble z Home&Sofa. Służymy pomocą na każdym etapie zamówienia.

Sprawdź co jeszcze oferujemy naszym Klientom.

Darmowa dostawa

Zamówiona sofa jest dostarczana po otrzymaniu pełnej zapłaty przez Klienta i umówieniu terminu dostawy. Dostawa jest realizowana przez nasz wyspecjalizowany serwis, który zajmuje się również wniesieniem i montażem mebli. Dbamy o zamówienie na każdym etapie realizacji —  wyjątkowe meble wymagają wyjątkowej obsługi!

Dostawa jest realizowana na terenie całej Polski. Mamy tylko jedną prośbę — przed naszym przyjazdem zadbaj o stworzenie miejsca dla nowego mebla. Nasi specjaliści, do świadczenia usług najwyższej jakości, potrzebują przestrzeni — dzięki temu wniesienie i montaż odbędzie się szybko i sprawnie!

Wniesienie do domu

Sofa dostarczana jest w paczkach, które pojedynczo wnosimy do Twojego domu za pomocą schodołazu. Mamy świadomość, że wnoszenie paczek o dużym gabarycie mogłoby być problematyczne dla naszych Klientów, dlatego ta usługa jest realizowana w ramach bezpłatnej dostawy — bez żadnych dodatkowych opłat.

Opakowania, które pozostaną po rozpakowaniu mebla, możemy zabrać ze sobą lub zostawić — zgodnie z Twoim życzeniem. Chcielibyśmy, abyś po dostawie mógł zacząć cieszyć się nową sofą tak szybko, jak to tylko możliwe.

Darmowy montaż

Mebel montujemy na miejscu i ustawiamy go zgodnie z Twoim życzeniem. Usługa montażu również jest elementem bezpłatnej dostawy — realizujemy ją bez dodatkowych opłat. Montaż wykonują nasi specjaliści, którzy dodatkowo wyjaśnią Ci, w jaki sposób używać poszczególnych elementów sofy (programowania pilota, obsługi oświetlenia LED, złącz USB, regulacji kubków chłodzących, mechanizmów reclinera, itp.).

Ostatnim etapem dostawy jest pisemne potwierdzenie, iż mebel został przez Ciebie odebrany. Jeśli chcesz, żeby zdjęcia Twojej sofy pojawiły się na naszej stronie internetowej, opcjonalnie możesz wyrazić na to zgodę. Twój pomysł może być świetną inspiracją dla innych osób! W przypadku pytań dotyczących dostawy możesz także skontaktować się z nami telefonicznie: +48 697...[POKAŻ]+48 697 937 697 lub mailowo: sklep@home-sofa.pl.