SWING (K) - kształt U, układ prawy, skóra ekologiczna, funkcja leżenia

SWING (K) - kształt U, układ prawy, skóra ekologiczna, funkcja leżenia

Darmowa dostawa
Bezpłatny montaż
18 142 zł
Brutto
Raty 0% 20 rat x 907.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18 142 zł

Skonfiguruj swoją sofę

Grupa materiałowa
Kolor główny
Kolor uzupełniający
Mat. obiciowy leżyska
Poduszka
Ilość

    Dostępny: 
18 142 zł
Brutto
Raty 0% 20 rat x 907.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18 142 zł

Zobacz także

Konfigurator
Grupa materiałowa
Kolor główny
Kolor uzupełniający
Mat. obiciowy leżyska
Port USB
Lampka LED
Oświetlenie LED
Chłodziarka
Poduszka

SK35L-1-ECK-2,5F-OT105R-SL35R

Ekskluzywna skórzana sofa rozkładana Swing w kształcie litery U otrzymała swoją nazwę nie bez powodu. Te designerskie i nowoczesne narożniki modułowe czarują domowników pięknymi krzywiznami i uderzającą wygodą, która zachęca do relaksu. Dzięki temu, wszystkie sofy skórzane z tej kolekcji są idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych wnętrz, pełnych ciekawych rozwiązań w kreacji wnętrz. Sprawdź jak ten mebel modułowy zmieni twój dom - na lepsze!

Sofa Swing zawiera:

  • regulowane zagłówki (zarówno ich wysokość, jak i nachylenie)
  • uniwersalność i różne możliwości wykorzystania (funkcja leżenia, fotela, czy też elektrycznie sterowana funkcja relaks)

Możliwości sofy Swing: 

  • opcjonalne oświetlenie LED ze zmianą koloru przy pomocy pilota
  • opcjonalny port USB w obu podłokietnikach wraz z lampką LED do czytania
  • wybór ilości poduszek

Informacje o produkcie

Elektrycznie sterowana funkcja „relaks” (opcjonalnie) 

Chcesz skorzystać z dodatkowej funkcji „relaks”? Nie ma problemu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu skonfigurowania opcjonalnych udogodnień Twojej sofy.

Oświetlenie LED ze zmianą koloru

Każda zamówiona sofa może być dodatkowo wyposażona w zintegrowane oświetlenie LED. Za pomocą pilota w wygodny sposób możesz wybrać kolor, intensywność lub inne jego funkcje.

Dodatkowy element

Do każdej sofy można zamówić jeden z dwóch dodatkowych elementów. Do wyboru oferujemy Ci  niezwykle pojemne miejsce do przechowywania przedmiotów, chłodzące uchwyty na kubki, indukcyjna stacja ładowania i porty USB.

Port USB z lampką LED do czytania

Pewnie znasz ten ból - siedzisz sobie wygodnie na sofie, a bateria Twojego telefonu rozładowała się… Aby ułatwić Ci życie, bez problemu możesz zamówić dodatkowy port USB.

Numer artykułu

MMSL10751

Rama i wypełnienie

Sofa ta wypełniona jest wysokiej jakości pianką polieterową.  Dodatkowe sprężyny bonellowe zapobiegają deformacjom, które zwykle tworzą się w siedzisku.  Wykorzystanie tego rodzaju sprężyn zapewnia również niezwykłą trwałość mebla. Solidna rama sofy wykonana jest z wytrzymałego i odpornego na pęknięcia drewna bukowego.

Szerokość

399 cm

Długość

219 cm (dłuższy bok)

Wysokość

87 cm

Wysokość siedziska

44 cm

Głębokość siedziska

60 cm

Wymiary szkicu

Zobacz galerię zdjęć

Kolory

Wiele opcji kolorów - patrz zakładka „Materiał i kolory

Materiał

Patrz zakładka „Materiał i kolory

Kształt

Sofa w kształcie litery „U”.

Dodatkowe funkcje

Funkcja leżenia, elektrycznie sterowana funkcja „relaks”, złącze USB w podłokietniku, schładzacz do napojów ze złączem USB oraz indukcyjną stacją ładowania telefonu komórkowego

Czas dostawy

6-10 tygodni (opcjonalna usługa dostawy do mieszkania)

Cechy charakterystyczne wykonania Komfort

1. Konstrukcja stolarska

Meble tapicerowane wykonane są z konstrukcji zawierającej elementy płyty meblowej, sklejki, płyty laminowanej, płyt MDF wraz z drewnem bukowym.

2. Rama siedziska wykonana z litego drewna bukowego

Elementy konstrukcji ramy siedziska przenoszące największe obciążenia wykonane są z litego drewna bukowego. Na ramie siedziska stosuje się filc tapicerski, który jest sztywny, wytrzymały i odporny na ścieranie. Filc zabezpiecza elementy mebli oraz nadaje sprężynom odpowiednią amortyzację.

3. Sprężyny faliste

Sprężyny faliste wytwarzane są z drutu stalowego. Pozwalają uzyskać bardzo elastyczne siedzisko o znacznie podwyższonej wytrzymałości i stabilności. Zastosowane sprężyny faliste gwarantują wyjątkowy komfort siedzenia.

4. Pianka meblowa

W siedzisku zastosowano połączenie pianek poliuretanowych typu VP z poliuretanowymi typu HR. Pianki typu VP charakteryzują się podwyższoną twardością i wysoką trwałością. Pianki typu HR cechują się dużą elastycznością, gwarantując wysoki komfort użytkowania. Szybko odzyskują swój pierwotny kształt. Podstawę siedziska wykonano z trwałej, elastycznej i odpornej na odkształcenia pianki poliuretanowej.

5. Sprężyny bonellowe

W warstwie sprężynującej zastosowano formatki sprężyn bonnellowych osłoniętych wigofilem. Sprężyny bonellowe zapobiegają deformacjom siedziska, wynikającym z codziennego użytkowania. Wykonanie siedziska na sprężynach bonell podnosi komfort siedzenia cechując je niezwykła trwałością i sprężystością. Sprężyny uginają się jedynie w miejscu nacisku ciała, dopasowując się do krzywizn ciała. Wigofil jako włóknina polipropylenowa o wysokiej jakości stosowana jest w siedzisku, aby nadać mu większą wytrzymałość i trwałość.

6. Włóknina puszysta

Włóknina puszysta stosowana jest jako warstwa wyściełająca do siedzisk, oparć i podłokietników w celu podniesienia komfortu użytkowania. Włóknina puszysta występuje jako warstwa modelująca , która nadaje miękkość zewnętrznym tkaninom obiciowym 

7. Elastyczne pasy tapicerskie

W oparciu zastosowano pasy wysokoelastyczne, aby nadać mu sprężystość oraz ergonomię wypoczynku. Równo rozmieszczone elastyczne pasy tapicerskie przenoszą niewielkie obciążenia , dając poczucie miękkości i wygody.

Opis tapicerki

EKOLOGICZNA SKÓRA AKCENT SOFT LIFE PREMIUM

Skóra ekologiczna Soft Life Premium charakteryzuje się miękkością i delikatnością. Do jej najważniejszych zalet można zaliczyć odporność na promieniowanie UV, co bezpośrednio przekłada się na jej trwałość. Trwałość skóry ekologicznej Soft Life Premium została doceniona przez znanych producentów mebli, dzięki czemu jest ona elementem wielu popularnych, ekskluzywnych mebli. Meble, które są obite ekologiczną skórą Soft Life Premium, charakteryzują się elegancją i kunsztownym wykonaniem. 

Do składu skóry Soft Life Premium zalicza się: 100% poliuretan jako powierzchnia, 100% bawełna jako tkanina podkładowa. Dzięki zastosowanym materiałom udało się uzyskać wytrzymałą skórę: niewchłaniającą wody, potu - przez co jest łatwa do czyszczenia. Dodatkowo, skóra Soft Life Premium jest wytrzymała na rozdarcia, co bezpośrednio przekłada się pozytywnie na żywotność sofy.

2264da1493d1605bcc3477b8facc72a1