Sofy z funkcją relaks

list W: Wystrój wnętrz Data: favorite Wyświetlenia: 1716

Każda sofa czy fotel, które stawiamy w swoich domach i mieszkaniach mają być przede wszystkim efektowne i wygodne. Ich wygląd i design jest ważny, gdyż zdobi otoczenie oraz wprawia w dobry nastrój. Wygoda jest jeszcze ważniejsza, bo pozwala odpocząć i się zrelaksować. W tym ostatnim z całą pewnością pomogą sofy od Home&Sofa z funkcją relaks.

Czym są sofy z funkcją relaks?

Na pierwszy rzut oka, sofy z funkcją relaks nie różnią się niczym od tradycyjnych sof. Jednak w ich wnętrzu ukryta jest nowoczesna technologia gwarantująca najlepszy wypoczynek. Funkcja relaks to system wbudowany w sofę pozwalający ją rozłożyć. Nie jest to jednak rozłożenie podobne do sof z funkcją spania. Bardziej przypomina ono rozkładany fotel z podnóżkiem. W boczną część sof lub fotela z taką funkcją wbudowany jest przycisk pozwalający na rozłożenie się sofy i włączenie funkcji relaks. Po jego użyciu z sofy wysuwa się podnóżek pozwalający na wygodne wyciągnięcie nóg. Ponadto siedzisko delikatnie przesuwa się wówczas do przodu, a oparcie obniża. Dzięki temu osoba siedząca na sofie zajmie pozycję półleżącą. Pozwala ona odpocząć plecom, nogom, a taże zrelaksować się po ciężkim dniu.

Czym funkcja relaks różni się od funkcji spania?

Wiele osób może myśleć, że funkcja relaks jest bliska tradycyjnej funkcji spania, którą można spotkać w sofach dostępnych na rynku. Jest kilka znaczących różnic, które pozwolą łatwiej zrozumieć charakter tego rozwiązania. Oto najważniejsze z nich:

- funkcja spania sprawia, że sofa zajmuje znacznie więcej miejsca niż w przypadku wykorzystania funkcji relaksu,

-funkcja relaks nie umożliwia spania na danej sofie,

- funkcja relaks włączana jest automatycznie za pomocą przycisku, sofy z funkcją spania trzeba rozkładać samodzielnie,

sofy z funkcją relaks można rozłożyć, siedząc na nich,

- rozwiązanie relaks ma charakter wypoczynkowy, bardziej minimalistyczny i elegancki,

- funkcja relaks gwarantuję pozycję półleżącą,

- relaks działa automatycznie, subtelnie i płynnie.

Czy warto zdecydować się na sofę z funkcją relaks?

Funkcja relaks to udogodnienie, które z pewnością jest warte uwagi. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort. Sprawdzi się ono podczas oglądania telewizji, czytania książek, czy po prostu odpoczynku na kanapie w salonie. Z racji automatycznego działania sof wyposażonych w tę funkcję można ją szybko złożyć i rozłożyć w dowolnym momencie. Zapewnia to porządek w salonie i wygodne miejsce do siedzenia, kiedy mamy gości, a także pozwala wygodnie odpocząć w domowym zaciszu, kiedy spędzamy czas sami. Plusem jest także prostota użytkowania. Wystarczy przycisnąć jeden guzik podczas siedzenia na sofie. W przeciwieństwie do innych rozwiązań dostępnych na rynku, sofy z funkcją relaks nie wymagają skomplikowanego rozkładania, dokupowania podnóżka itp.Podsumowując, funkcja relaks jest świetnym rozwiązaniem, by dobrze wypocząć, ale zachować porządek i nie zagracić przestrzeni w salonie. To nowoczesne i estetyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień